جدید

برای حل چنین محدودیتی است که آژانس های هواپیمایی برای همراهی و پشتیبانی مسافران وارد عرصه شده اند. این روزها گردآوری و ارائه نظام مند اطلاعات در مورد پروازها خود به صورت یک حرفه درآمده است. آژانس های هواپیمایی در تلاشند تا با تسلط بر این حرفه، بهترین پیشنهاد ممکن را به مشتری عرضه کنند.

با توجه به گسترش روزافزون فناوری اطلاعات، ضرورت حضور آژانس های هواپیمایی در فضای وب، جایی برای تردید ندارد. دفاتر مختلف با راه اندازی سامانه های مختلف آنلاین سعی می کنند فرآیند یافتن بلیط مطلوب را ساده تر کنند. البته این سامانه ها کیفیت یکسانی ندارند و بین آنها تفاوت فراوانی وجود دارد.

سامانه خرید بلیط هواپیما 10020 که اکنون پیش روی شماست کامل ترین سامانه ای است که برای خرید بلیط هواپیما طراحی شده است. مسائل و مشکلات خرید بلیط هواپیما با زمان مناسب و قیمت بهینه بر ما و شما پوشیده نیست. سعی ما ارائه سامانه ای است که به طور کامل پاسخ گوی نیاز های شما در زمینه خرید بلیط هواپیما باشد.

شما در سامانه ما می توانید انواع پروازهای سیستمی و چارتری را انتخاب کنید.  تمامی تلاش ما ساده سازی فرآیند خرید بلیط هواپیما و ارزیابی و  مقایسه گزینه های مختلف برای شما بوده و هست.

رویه کار در نهایت سادگی است، شما مبدا، مقصد و تاریخ پرواز را مشخص می کنید و سامانه ما به صورت پیش فرض ارزانترین پرواز را به شما پیشنهاد می دهد. البته دست شما برای داشتن معیارهای گزینش دیگر (به جز ارزانی بها) برای خرید نیز کاملا باز است.

در سمت راست وبسایت، گزینه هایی برای فیلتر قرار داده شده تا شما بتوانید جستجوی دقیق تری بین نتیجه ها داشته باشید. شایان ذکر است که برای این جستجو و خرید بلیط هواپیما، هیچ نیازی به فرآیند وقت گیر عضویت در سایت نیست.

جدا از این که برای خرید بلیط هواپیما نهایت دقت فنی برای ساده سازی و کاربرپسندی سایت در نظر گرفته شده و تمامی تمهیدات لازم برای خریدی آسان به کار بسته شده است، تیم پشتیبانی حرفه ای ما نیز 24 ساعته و هفت روز هفته در کنار شماست. با یک تماس تلفنی تمامی اطلاعات لازم در مورد قیمت ها، مقایسه، کلاس پروازی و … در اختیار شماست.

ویژگی اصلی ما همراهی کامل شما برای طی کردن فرآیندی است که به سادگی و به صورت غیرحضوری، ضمن ارزیابی و مقایسه گزینه های مختلف، بتوانید به آسانی خرید بلیط هواپیما خود را انجام دهید.

خرید ساده را با تیم حرفه ای 10020 تجربه کنید.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *